Kan ik mijn huidige bestelling wijzigen?

 


Eens uw bestelling geplaatst is, kunt u de bestelde artikelen niet meer wijzigen. U kunt echter uw gegevens en de leveringsdetails nog wijzigen door naar Mijn bestellingen te gaan.

 

Of u kunt contact opnemen met uw adviseur op het nummer van de klantenservice om samen een oplossing te vinden.

 

Kan ik mijn bestelling annuleren?

 

Ja, zolang ze nog niet verstuurd is.

U hoeft alleen maar in te loggen op uw klantenaccount. In de rubriek ‘Mijn bestellingen’ klikt u dan de optie annuleren aan.

Als u geen klantenaccount heeft of als uw klantenaccount niet gekoppeld is aan de bestelling die u wilt annuleren, neem dan contact met ons op zodat we uw bestelling kunnen annuleren.

Na bevestiging van de annulering per e-mail wordt uw terugbetaling geactiveerd met aftrek van de oorspronkelijke verzendkosten.

Verzoeken tot annulering na verzending van de bestelling moeten bij levering worden gedaan door te weigeren de bestelling in ontvangst te nemen of binnen 14 dagen na verzending van de artikelen door contact met ons op te nemen.

Zodra u ons op de hoogte heeft gebracht van uw annuleringsverzoek bezorgen wij u een retourlabel voor uw artikel. 

 

Wat als ik de artikelen die ik heb besteld niet leuk vind?

 


Bent u niet helemaal tevreden met uw artikel? Neem dan binnen 14 dagen na ontvangst van uw bestelling contact met ons op. Dan leggen wij u uit hoe u moet retourneren. Na ontvangst van de retour zullen we tot terugbetaling overgaan (na aftrek van de oorspronkelijke verzendkosten). 

Wat als mijn artikel beschadigd aankomt of als het niet het juiste artikel is?

 


Het is ook zeer belangrijk dat u de staat van de bestelde artikelen controleert op het moment van de levering. Er zal u gevraagd worden een formulier te ondertekenen waarin bevestigd wordt dat de geleverde artikelen in goede conditie waren op het moment van levering. Indien u niet tevreden bent, informeer dan onze leveringspartner of vermeld deze informatie op de in te vullen leveringsbon en neem contact met ons op.

Ons team controleert de kwaliteit van onze onderdelen voordat ze worden verzonden om er zeker van te zijn dat ze aan onze kwaliteitseisen voldoen. Dit is dus eerder zeldzaam. Indien u na ontvangst van uw bestelling beseft dat u niet tevreden bent over de kwaliteit, of indien u het verkeerde artikel kreeg toegestuurd, gelieve ons dan zo snel mogelijk te contacteren en indien mogelijk enkele foto’s van het beschadigde of onjuiste artikel te bezorgen op [email protected] Wij nemen vervolgens zo snel mogelijk contact met u op.

Ons team zal uw vraag bekijken en u informeren over de te volgen stappen om uw artikel terug te sturen.

Onze medewerkers zullen ook instaan voor uw terugbetaling, desgevallend de herstelling van het beschadigde artikel regelen of een vervangartikel voor u bestellen.

Om het product te kunnen retourneren, moet het worden gedemonteerd en in de originele verpakking bezorgd worden. 

Hoeveel bedragen de retourkosten?

 


Als u een artikel moet retourneren, betaalt u geen retourkosten.

 

 

Wat is de terugbetalingstermijn?

 

Uw terugbetaling gebeurt binnen de 14 werkdagen.